Okładziny dekoracyjne SIBU

 

Okładziny dekoracyjne, zwane popularnie matami Sibu, produkowane są przez austriacką firmę SIBU DESIGN Gmbh & CoKG .

Płyty dekoracyjne SIBU to niezwykle nowoczesny materiał wykończeniowy wykorzystywany chętnie przez architektów w aranżacji wnętrz hotelowych, restauracyjnych, klubowych, sklepowych, bankowych itd. Jego ogromną zaletą jest możliwość gięcia i łatwego cięcia, co pozwala na stosowanie go również na  powierzchniach wypukłych i wklęsłych (np bary, słupy . Niska waga materiału oraz różnorodne wzornictwo - imitujące kolorowe lustra, stale nierdzewne, aluminium, skóry gładkie i tłoczone, płyty strukturalne i perforowane, seria 3D, okładziny akrylowe, oraz możliwość łączenia płyt ( cała gama profili ) stwarzają wręcz nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.

W ofercie znajdują się także płyty z kolekcji Leather - line (płyty skórzane) na bazie tworzywa HPL oraz płyty "magnetyczne" - posiadające domieszki w materiale bazowym , które pozwalają na ich aplikowanie , bez użycia kleju, na powierzchnie metaliczne oraz wszelki inne pokryte farbą metaliczną.

Maty Sibu znajdują również zastosowanie w produkcji mebli : kuchennych, łazienkowych, biurowych, szafach z drzwiami przesuwnymi oraz jako warstwa wykończeniowa w dizajnerskich przedmiotach, jak również przy wykonywaniu stoisk targowych.

Nowe zastosowania płyt Sibu są ciągle odkrywane , a właściwości tego materiału sprawiają, że wręcz nieograniczone.

Zapraszamy do korzystania z dodatkowych materiałów, do pobrania:

DOSTEPNE WZORY

KATALOG

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.crown.pl/index.php/sibu#sigProGalleria3b7c87b681

25 644 54 95
Crown Polska sp. z o. o.
ul. Wojska Polskiego 18
08-110 Siedlce
500 520 500